Team

Het team van De Hoeksteen 2016 -2017


 

Directeur

Cor van Pelt (ma-di-wo-do-vr)


 

Onderbouwcoördinator (groep 0,1,2,3)

Désirée Vuijk (ma-di-wo-do-vr)

 


Bovenbouwbouwcoördinator (groep 4,5,6,7,8)

 

Patricia van der Knaap (ma-di-woe-do)


 

Intern Begeleider Onderbouw (groep 0,1,2,3)

Jacqueline Blaak (di-wo-do)

 


 

Intern Begeleider Bovenbouw (groep 4,5,6,7,8)

Janine Hartman (di-wo-do-vr)





 

Groepsleerkrachten:

 


 

Groep 0a en 0b

Juf Michella van Donkelaar (ma-di-do-vr), Juf Christa Frank (di-do), Juf Esmeralda Maduro (ma-vrij)

(foto volgt nog)      (foto volgt nog)

 


 

Groep 1a

Juf Eline Neven (ma-di-wo-do-vr)

 


 

Groep 1b

Juf Fieke Diepenhorst (ma-di-wo-do-vr)

 


 

Groep 2a

Juf Désirée Vuijk (ma-di-wo-vr), Juf Daniëlle Rauhé (do)

      

 


 

Groep 2b

Juf Hanne Keijzer (ma-di-wo), Juf Mariska Oldenhuis (do-vr)

       

 


 

Groep 3a

Juf Quina Boekestein (di-wo-do-vr), Juf Mariska Oldenhuis (ma)

     

 


 

Groep 3b

Juf Claudia Slee (ma-di-wo-do-vr)


 


 

Groep 4a

Juf Janina Lodder (ma-di-wo), Juf Yvonne (do-vr)

    


 

Groep 4b

 Juf Sifra Swanepoel (wo-do-vr),  Juf Romy Sluis (ma-di)

 

 


 

Groep 5a

Juf Jeanet van den Adel (ma-di-wo), Juf Petra van Prooijen (do-vrij)

  

 


 

Groep 5b

Juf Mariska Prins  (ma-di-wo-do-vr), 

      

  


 

Groep 6a

Juf Jessica Opdam (ma-di), Juf Liesbeth David (wo-do-vrij)

     



 

Groep 6b

Meester Pieter Steehouwer (ma-di-wo-do-vr-)

 


 

Groep 7a

Juf Marion Boogaards (di-wo-do-vr), Juf Daniëlle Rauhé (ma)


    

 


 

Groep 7b

Juf Marjolein van Rooijen (ma-di-do-vr), Juf Jeannet van der Berg (wo)

     

 


 

Groep 8 

Juf Patricia van der Knaap (ma-di), Juf Andrea Hermes (wo-do-vr)

      

 


 

Bewegingsonderwijs

 

meester Rik Heeres (ma-di-wo-do-vr)

meester Huub Grobben(vr)

 

 


 


Ondersteunend Personeel:


 

Medewerker Ouderbetrokkenheid

Luciëne Lemmens (ma-di-wo)




 

Remedial Teaching (RT)

Jeannet van der Berg  (ma-di-wo-do-vr)

 


 

Overblijven en klassenassistent

Conchi Lopez Sar(ma-di-do)

 


 

School Maatschappelijk Werkster (SMW)

Jennifer Balgobind


 

Interne Opleidingscoördinator (IOC)

Lenie Groeneweg



 

Conciërge

Ella Kos, 

 

Winfred Zötch



Secretaresse

Gré Hollander (di-wo-do)

 


 

Schooldiëtiste 

Ilse de Vette


 

Logopediste

Anna Bugter - van Eijk